Červenec 2015

Sylvia Agnes Muc

5. července 2015 v 14:45 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Ivonne
Datum narození: 5.10.1973
Místo narození: Jastrzebie-Zdrój, Polsko
Znamení: Váhy

Něco o herečce:
Sylvia by se s váme dorozuměla německy a polsky. Nemá žádné sourozence a je slobodná.

Něco o postavě v Medicopteru:
Ivonne byla spolubydlící Floriana Lenze. Mezi Ivonne a Petřem to začalo jiskřit. Dokonce spolu chvíli i chodili, ale pak je načapala Stella a tak Peter kontakty s Ivonne ukončil. Ivonne se už pak víckrát na základně neukázala.

Shandra Schadt

4. července 2015 v 12:40 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Anna Kösterová
Datum narození: 28. 4. 1982
Místo narození: Německo
Znamení: Býk

Něco o herečce:
Shandra Schadt je herečka, dabérka a bývalá baletka. Shandra mluví plynule anglicky a samozřejmě německy. Jejími koníčky jsou jízda na koni, skating a potápění. V roce 2006 byla nejpopulárnější dabérka.
Zadajte text či adresu webových stránok alebo preložte dokument.
Preložiť z: slovinčina

Něco o postavě v Medicopteru:
Anna jednoho dne vyhledala svého otce Jense a rozhodle se s ním bydlet. Anna si dělá věci po svém a je paličatá. Mezi Floriánem a Annou se vyvíjí hezký vztah, který si Jensovi nelíbí. Anna tráví moc času se svými přáteli, co se Jensovi taky nelíbí, protože si myslí, že na ni mají špatný vliv. Nakonec se Anna rozhodla odjet s přáteli, Jens jí to ač nerad povolil.

Gilbert von Sohlern

3. července 2015 v 13:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Gunnar E. Höppler Jr.
Datum narození: 19. října 1957
Místo narození: Bavaria
Znamení: Váhy

Něco o herci:
Má šlechtický titul baron. Vyrůstal v rodinném sídlu se svým bratrem na zámku Gössweinstein. Domluvil by se s vámi anglicky a neměcky. Nejdříve studoval grafický design, poté nastoupil na soukromou školu herectví.

Něco o postavě v Medicopteru:
Höppler je starší muž, hubené postavy s kratšimi vlasy. V díle, kdy nastoupil na místo manažera hned nekompromisním způsobem vystěhoval Enrica z jeho vrtulníkového bytečku. Ze začátku ho ne každý měl rád, ale nakonec se s ním celkem smířily a berou ho jako šéfa.

Edita Malovcic

2. července 2015 v 10:00 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Stella Continiová-Bergerová
Datum narození: Leden 1978
Místo narození: Vídeň
Znamení: Kozoroh nebo vodnář

Něco o herečce:
Edita by se s vámi domluvila anglicky, španělsky, francouzsky a srbsky. Kromě herectví je též hudební skladatelkou a zpěvačkou. Vydala své hudební CD Albumu Medita.

Něco o postavě v Medicopteru:
Stella je Enricova sestra. Když přichází do seriálu je doslova kudlankou na chlapy. Strašně se jí líbí Petr Berger, který jí tak trochu změní. Na chvilku se rozchází, ale Stella zjistí, že je s Petrem těhotná a tak se vezmou. Stelle se narodí syn - Oliver. Taky chvíli dělá u Medicopteru asistentku. Pak se s Petrem rozchází a s Oliverem odjíždí do itálie za svou mámou.