Červen 2015

Simone Heher

30. června 2015 v 17:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Jenny Neuhausová
Datum narození: 7.11.1974
Místo narození: Vídeň
Znamení: Štír

Něco o herečce:
Domluvila by se s vámi anglicky a španělsky. Mezi její hobby patří šerm, tenis, jízda na koni, taichi, taibo, bruslení, lyžování, plavání, balet, jazz, step a hra na klavír.

Něco o postavě v Medicopteru:
Jenny je štětka. Při jednom zásahu Medicopteru je na místě nehody a Ralf jí vlastě zachrání život. Začíná s Ralfem chodit i když on neví, že je prostitutka. Když to Ralf zjistí, hodlá s tím něco dělat a odchází kvůli ní od Medicopteru.

Nicolas König

30. června 2015 v 10:00 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Herec: Nicolas König
Datum narození: 23.11.1968
Místo narození: Hamburg
Znamení: Střelec

Něco o hereci:
Nicolas má dvě děti a je ženatý. Mezi jeho oblíbené sporty patří golf, lyžování a strašně rád běhá. Mezi jeho oblíbenými herci jsou Robert de Niro, Robin Williams a Dastin Hofmann. Svůj hlas taky propůjčuje v řadě reklam, v rádiu a televizi.

Něco o postavě v Medicopteru:
Axel je právník, který zachrání Biggy život. Schytal za ní střepinu z bomby. Podrobil se několika operacím a i když se nevědělo, jestli bude ještě vůbec někdy chodit, on to nakonec zvládl. Je rozvedený a tudíš volní. Jelikož se líbí Biggy a Biggy se líbí jemu, začínají spolu chodit. Biggy ho ale načapá při sexu s jeho exmanželkou a tím jejich vztah končí.

Carmen-Maja Antoni

29. června 2015 v 17:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Herečka: Carmen-Maja Antoni
Datum narození: 23.8.1945
Místo narození: Berlín
Znamení: Panna

Něco o herečce:
Domluvila by se s vámi anglicky a rusky. I na svůj věk má ráda bojové sporty.

Něco o postavě v Medicopteru:
Veronika je paní na hlídání. Michael a Thomas si jí najali, aby se postarala o Lisu, Lauru a Dirka, když budou chlapi v práci. Veronika si myslí, že jsou kluci homosexuálové a děti mají adoptované. Je to velice zásadová žena.

Saskia Valencia

29. června 2015 v 10:00 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Katja Heinemannová
Datum narození: 21.7.1964
Místo narození: Rostok
Znamení: Rak

Něco o herečce:
Mezi její oblíbené sporty patří tenis, surfování, tanec a taky jezdění na koni. Velmi dobře by se s vámi domluvila španělsky, uspokojivě rusky a dobřě anglicky. Mezi její zvláštnosti patří zpěv a taky hraje na klavír.

Něco o postavě v Medicopteru:
Katja je v seriálu pouze dva díly, hraje zástup Petra Bergera. Je to milá kolegyne a skvělá zdravotníčka.

Julius Jellinek

28. června 2015 v 17:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Dirk Lüdwitz
Datum narození: 21.5.1984
Místo narození: Berlín
Znamení: Býk

Něco o hereci:
V roce 1991 byl poprvé v dětském castingu vybrán do seriálu "Auto Fritze". Julius by se s vámi domluvil anglicky. Má rád fotbal a tenis. Umí žonglovat a rád jezdí na kole.

Něco o postavě v Medicopteru:
Dirk je syn Michaela a Margarethy Lüdwitzových. Mrzí ho, že se jeho rodiče pořád hádají. Nelíbí se mu, že se táta od nich stěhuje, ale nakonec se stěhije za ním. Když Michael musí odletět do USA, je právě Dirk ta jediná osoba, co jede s ním.

Christine Mayn

28. června 2015 v 10:00 | patrik1177
Postava: Margarethe Lüdwitzová
Datum narození: 1.3.1962
Místo narození: Bozen
Znamení: Ryby

Něco o herečce:
Christine chodila do herecké školy v Innsbrucku. Miluje golf. Domluvila by se s vámi italsky, anglicky a samozřejmě rodnou němčinou. Mezi její koníčky patří vodní sporty, lyžování, jízda nakoni a šplh.

Něco o postavě v Medicopteru:
Margarethe je manželkou Michaela Lüdwitze. Je též lékařka a s Michaelem má syna Dirka Lüdwitze .Jelikož se s Michaelem pořád hádají kvůli jeho práci, tak on se nakonec odstěhuje a Dirk se za nějaký čas odstěhuje za ním.

Chrissy Schulz

27. června 2015 v 17:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Victorie Fisherová
Datum narození: 17.9.1972
Místo narození: Soltau
Znamení: Panna

Něco o herečce:
Chrissy hraje na kytaru. Mluví francouzsky a anglicky. Mezi její oblíbené sporty patří šerm, bruslení, jízda na koni a koloběžce.

Něco o postavě v Medicopteru:
Victorie je policistka. Jezdí si na základnu pro hlášení. Zalíbí se jí tam Petr, který se s ní dokonce jednou vyspí. Ona nechce, aby to mezi nima skončilo a tak si vymyslí, že čeká dítě i když to není pravda. pak se s Petřem rozejdou a Victorie už víckrát na základnu nepůjde.

Michou Pascale Anderson

27. června 2015 v 10:00 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Barbara
Datum narození: 23.12.1968
Místo narození: Mnichov
Znamení: Kozoroh

Něco o herečce:
Michou perfektně hovoří anglicky a plynule francouzsky a italsky. Ráda jezdí na koni, hraje tenis, potápí se, jezdí na in-linech, šermuje, hraje bowling a kulečník, a také má ráda horolezectví. Ráda tancuje standartní tance, jazz a step. Také trénuje střelbu z pistole.

Něco o postavě v Medicopteru:
Barbara je přítelkyně Petra Bergera. Studuje medicínu. S Petrem čeká dítě, které potratí. No nejdřív se hádají, ale pak to přejde. Nakonec se spolu rozejdou po příjezdu Petra z léčebny.

Gesche Tebbenhoff

26. června 2015 v 17:30 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Postava: Věra Wächterová
Datum narození: 1966
Místo narození: Osnabrück
Znamení: ?

Něco o hereci:
Domluvila by se s vámi anglicky a francouzsky. Se svým přítelem Manfredem Stücklschwaigerem, což je mimochodem i její seriálový exmanžel Thomas Wächter, má dceru Rose.

Něco o postavě v Medicopteru:
Věra je exmanželka Thomase Wächtra. Má s ní dvě dcery. Žije s přítelem Herbertem. Thomasovi nejdřív chce znemožnit vidět děti, ale po čase jí dojde, že jsou sebe velmi vázaní. Nakonec se chce vrátit k Thomasovi, ale srazí jí auto a umírá na vážná vnitřní zranění.

Barbara Demmer

26. června 2015 v 10:00 | patrik1177 |  Vedlejší herci
Herečka: Barbara Demmer
Datum narození: 21.6.1969
Místo narození: Villach am Wörthersee
Znamení: Blíženci

Něco o herečce:
Barbara vystudovala balet. Od roku 1988 se věnuje herectví. Hraje hlavně divadlo, ale vidět jste ji mohli i v televizních seriálech. Domluvila by se s vámi anglicky a polsky.

Něco o postavě v Medicopteru:
Heidi je něco jako asistentka a sekretářka v jednom. Je dobrou duší kolektivu. Doktorům a záchranářům pomáhá se vším tím úřednickým balastem. Hraje pouze v první sérii a pak odchází.