Červenec 2013

Chyba v dieli Bankovní loupež

21. července 2013 v 15:00 | patrik1177 |  Chyby v seriálu
Medicopter přilétá na kliniku, Thomas vystupuje a nechává dveře otevřené.
Gabriela a únosce vystupují a také nechávají dveře otevřené.
Po operaci se všichni vracejí do helikoptéry, ale dveře kterými nastupují Gabriela a únosce jsou zavřené takže si je musí otevřít (ale když odcházeli tak byly otevřeny).
Thomasove dveře jsou také zavřené (ale když odcházel tak byly otevřeny).
Zajímavostí je, že když šli na kliniku tak nechali dveře z nichž se vykládají pacienti otevřené a byly to jediné dveře, které byly otevřeny i když se vrátili zpět.

Chyba v dieli Zbloudilý let

14. července 2013 v 9:00 | patrik1177 |  Chyby v seriálu
Když muž v bílém autě doveze svýmu kámošovi kanystry s kyselinou, tak do té doby je vše v pořádku. Muž odjíždí a jeho kámoš běží za autem a nahazuje mu tam prázdné kanystry.
Jenže ještě předtím než auto havaruje, je záběr na zadní část vozu, kde je vidět, jak jsou prázdné kanystry hezky poskladáné po třech. Jenže jeho kámoš je tam nahazoval nikoli rovnal...

7x08 Strach! (Angst!)

11. července 2013 v 14:00 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Angst!
CZ název: Strach!
SK název: Strach!

Doktor Balzer v rámci léčby pacientů trpících závratěmi vyvede své svěřence na horskou túru. Netuší však, že se mu do batohu dostal jedovatý pavouk. Ten ho kousne v tu nejméně vhodnou chvíli, kdy je skupinka nad propastí. Doktor Balzer se zřítí a pacienti se nemohou bez cizí pomoci dostat zpět. Nebezpečný zásah posádky Medicopteru ztěžuje především fakt, že se mezi účastníky výletu začíná šířit strach, panika a hysterie.

7x07 Všemu navzdory (Gegen jede Chance)

10. července 2013 v 8:25 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Gegen jede Chance
CZ název: Všemu navzdory
SK název: Napriek každej šanci

Ve snaze zaimponovat své dívce si Lars bez dovolení půjčí auto svých rodičů a předvede několik divokých řidičských kousků. V lomu se přitom zřítí s autem do jámy a ztratí vědomí. Nablízku je shodou okolností na výletě lékař Rehberg s rodinou, který dívku z auta zachrání, sám se však přitom dostane do vážného nebezpečí. Posádka Medicopteru stojí před nelehkým úkolem: vytáhnou-li vůz se zraněným chlapcem, zasype kamení doktora Rehberga…

7x06 Bez skrupulí (Ohne Skrupel)

9. července 2013 v 12:30 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Ohne Skrupel
CZ název: Bez skrupulí
SK název: Bez pochybností

Jan van der Siemak přiklepává za tučný úplatek subvence EU jedné obci. Další z příslušných posudků však odmítne podepsat dřív, než obdrží další peníze. Než se je ovšem podaří přinést, van der Siemak se opije, zřítí z balkonu a vážně poraní. Jeho přátelé zavolají leteckou záchranku, van der Siemak jim však ještě z posledních sil nařídí, aby vrtulník odvolali. Je mu totiž jasné, že kdyby se provalilo, že se na inspekční cestě opil, přijde o práci. Doktoru Harlandovi se zdá situace podezřelá a opět se na místo vrací. Přijde právě včas, protože obecní lékařka, která byla ke zraněnému nakonec přivolána, se ocitla ve smrtelném nebezpečí - stejně jako van der Siemak, kterého jeho přátelé považují za mrtvého a rozhodnou se těla zbavit.

7x05 Mrazivé vězení (Eisiges Gefängnis)

8. července 2013 v 10:00 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Eisiges Gefängnis
CZ název: Mrazivé vězení
SK název: Ľadové väzenie

Eva Maria se dvěma dětmi si vyrazí na horskou túru. Když se sedačkovou lanovkou vracejí do údolí, obsluha si jich nevšimne a lanovku vypne - právě ve chvíli, kdy všichni tři bezmocně visí nad údolím. Dětem se podaří po stožáru slézt a jdou přivolat pomoc. Když se snaží v nedaleké měřicí stanici najít telefon, kontejner se s nimi zřítí a oba visí nad propastí s tím, že jistící lano se může každou chvíli utrhnout. Eva Maria se mezitím pokusí z lanovky slézt, zůstane však uvězněna na laně a hrozí nebezpečí, že se zřítí, jakmile se lanovka rozjede. Posádka Medicopteru 117 musí zachránit matku i děti dřív, než bude pozdě.

7x04 Tunel (Der Tunnel)

7. července 2013 v 13:00 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Der Tunnel
CZ název: Tunel
SK název: Tunel

Parta mladých lidí se nechá na silnici vyprovokovat riskantně předjíždějícím řidičem, začne s ním závodit a havaruje v tunelu. Řidič druhého vozu pod nátlakem svého šéfa z místa nehody ujede. Krátce na to havaruje v tunelu cisterna s benzinem a posádka Medicopteru má plné ruce práce, aby zachránila raněné dříve, než všechno vyletí do vzduchu. Ve stejné době mechanik Max se šéfem základny Höpplerem pomáhají na svět miminku, které sem přijela porodit mladá dáma v domnění, že na základně bude nějaký lékař.

7x03 Hoří! (Feuer!)

6. července 2013 v 11:20 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Feuer!
CZ název: Hoří!
SK název: Oheň

Tradiční letní slavnost pálení čarodějnic je zároveň i kláním mezi vesnicemi Goldegg a Goldegg-Weng o největší hranici. Dva chlapci ve snaze překonat sousední vesnici zapálí předčasně konkurenční hranici v Goldegg-Wengu. Dva rozezlení vesničané z vandalství obviní milenecký párek, který se rozhodnou velmi krutým způsobem potrestat. Nebýt rychlého a obětavého zásahu posádky Medicopteru 117, která je v té době na místě, chlapec by uhořel a dívka by se v havarované dodávce zřítila do propasti.

7x02 Hra se smrtí (Spiel mit dem Tod)

5. července 2013 v 9:50 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Spiel mit dem Tod
CZ název: Hra se smrtí
SK název: Hra so smrťou

Skupina spolužáků si chce vyzkoušet, jaké to je ocitnout se na prahu smrti. Při jednom takovém pokusu jeden z nich málem zemře a na poslední chvíli jej zachrání posádka Medicopteru. Po návratu z nemocnice ovšem chlapec svým kamarádům přiznává, že léky první pomoci mu přivodily neobyčejně příjemný pocit. Zavolají tedy Medicopter k údajné dopravní nehodě a při chvilce nepozornosti ukradnou resuscitační kufřík. Dva ze spolužáků si píchnou léky a rázem se ocitnou ve smrtelném nebezpečí. Dívku zachrání Medicopter na poslední chvíli před pádem z jeřábu, chlapec se v transu řítí v motorovém člunu na pláž plnou lidí…

7x01 Let do neznáma (Flug ins Ungewisse)

4. července 2013 v 17:31 | patrik1177 |  7.série
Hrají: Julia Cencig, Hans Heller, Roswitha Meyer,
Urs Remond, Jo Weil, Serge Falck
Rok: 2003
Série: 7.série
Originální název: Flug ins Ungewisse
CZ název: Let do neznáma
SK název: Let do neznáma

Bratři Stefan a Roman svých horolezeckých schopností využijí ke krádeži klenotů z výškové budovy. Při útěku před policií unesou malé sportovní letadlo, jehož pilot z leknutí dostane infarkt. Stroj pak řídí jeho vnučka, která ovšem letadlo pilotovat neumí. Je jasné, že nedostane-li se rychle na palubu zkušený pilot, zahynou všichni čtyři pasažéři. Díky krkolomnému kousku se Jensovi podaří dostat do letadla, dochází však palivo a jednomu z pronásledovaných bratrů navíc začínají povolovat nervy.